ROMANTİK YILBAŞI ÖNERİLERİ

 Sevgilinizi mutlu etmeyi kim istemez ki? Onun bir gülüşüne ömrümüzü adayacağımıza yeminler ederiz, onu üzmemek için durmadan uğraşırız neden mi? Çünkü o yaşama sebebimiz olmuştur. Küs olduğunuzda sarılmak için bahaneler aramanıza gerek yok bu sayfadaysanız en büyük sürprizler sizin olsun, siz yaşayın o romantik anları. Kıskansınlar herkes, ''Bir böyle sevgilimiz olmadı,'' desinler. Yılbaşı bildiğiniz gibi her sene kutlanır, insanlar birbirine hediye alır, her sene aynı moda aynı tarz şeyler. Tarzını değiştirmek için romantik yılbaşı önerileri bulmanız gerekir, size zahmet vermek istemedik biz araştırdık, biz öneriyoruz. 
    Erkeklerin yapabileceği romantik sürprizler; 
- Yılbaşında ailesi dışarıya çıkmasına izin vermiyorsa eğer, siz onun evine gidin. Öyle kapıdan değil tabi ki de, seviyorsanız her bir zorluğa katlanmanız gerekir, pencereye tırmanıp kızın odasına girmeniz lazım ve bu ona en büyük sürpriz olacaktır.
- Sevgilinizle ilk karşılaştığınızda giydiğiniz kıyafeti giyin ve ilk buluşma veya ilk karşılaştığınız yere götürün. Götürdüğünüz yere patlayan volkanlardan yerleştirin sağa sola ikişer ikişer, bir arkadaşınıza rica edin ve siz oradan geçerken volkanları patlatsın, tabi kızın gözü kapalı olsun ve patladığı anda açın gözlerini.
-Eğer maddi durumum o kadar iyi değil diyorsanız en basitinden bir cep aynası alın. İçine bir not yapıştırın, ''Boşuna bakma sevdiğim senden daha güzeli yok!'' Mutlu etmesi bu kadar basit beyler.
    Kızların yapabileceği romantik sürprizler;
- Eğer sevgilinizi aileniz tanıyorsa, evine çağır ve ailenle tanıştır. Sonra odana götürürsün sevdiğini, en romantik filmlerden birini açar, sarmaş dolaş izlemeniz güzel bir gece geçirmenize sebep olacaktır.
-Teleferik geceleri kapalı oluyordur. Siz bir türlü ikna eder ve gece yarısı havada romantik bir gün geçirirsiniz.
 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız