MERSİN YILBAŞI

Mersin eğlence anlayışı çok kuvvetli olan ve bu yönde Türkiye’nin sayılı şehirlerindendir. Mersin insanı da buna ihtiyaç duyduğu için şehrin hemen hemen her semtinde eğlence merkezleri, canlı müzikleriyle sokakları seslendiren, köşe başlarına ve sahillere güzel ışıklandırmaların yansıdığı, gerek meyhaneleri gerekse gece kulüpleriyle hem genç hem orta yaş misafirleri ağırlayan her yaşa hitap eden mekânlara sahiptir. Yeni yıla Mersin’de girmek isteyen kişiler için sayısızca alternatif ve seçenek mevcut olmaktadır.

Oyun salonlarının, kafeteryaların, Mersin’in en meşhur lezzeti olan tantuninin en güzel yapıldığı restoranların ve sahile doğru gidildikçe canlı müzik yapan mekânların bulunduğu Mersin’de her kesime uygun yer bulunmaktadır. Yılbaşı programlarını Mersin’de geçirmek isteyenler için bölgenin profesyonel ekipleriyle hizmet veren, yemek ve eğlence anlamında kendilerini kanıtlamış olan otellerin yılbaşı için hazırladıkları menü ve programlarına katılabilmektedirler. Mersin yılbaşı otelleri son derece farklı konseptler ile kişilere sınırsız eğlence sunmaktadır. Mekândan çıktıktan sonra Mersin’deki yılbaşı gecesine sahile inerek, devam edilmesi mümkün olmaktadır. Otellerin yanı sıra, yapılan tekne turları ile de bu özel geceye yeni bir soluk getirilmektedir. Değişik programlar ile hazırlanan tekne turları son zamanların en keyifli yılbaşı eğlencesi olarak bilinmektedir. Tekne turlarının yanı sıra, Mersin yılbaşı programları ziyaretçileri maximum düzeyde eğlendirmek için hazırlanmaktadır. Bu programlar kapsamında, canlı müzik yapan yerler fazlası ile tercih edilmektedir. Her bütçeye ve kesime uygun yılbaşı programları belirli bir süre önceden hazırlanmış olup, kişilere sunulmaktadır. Bu programlar sayesinde kişiler diledikleri gibi eğlenebilme imkânına da sahip olabilmektedirler.

Kişiler kendilerine sunulan bu eşsiz kalitedeki hizmetlerden son derece memnun kalmakta ve son yıllarda yılbaşı tercihlerini Mersin’den yana kullanmaya da devam etmektedirler.

 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız