MARMARİS YILBAŞI

Son zamanlarda kişilerin bekledikleri ve keyif alarak zaman geçirdikleri günlerden biri de yılbaşı geceleri olmaktadır. Özellikle yabancı turistlerin severek tatil yaptıkları hatta çoğunun yerleştikleri beldelerden biri olan Marmaris, yılbaşı gecelerinde de son derece eğlenceli ve kalabalık olmaktadır. Yabancı turistlerin yanı sıra, yerli turist olarak da fazlası ile sevilen Marmaris pek çok kişi için tatil yeri olarak yıllardır benimsenmektedir.

Meşhur gece hayatı ile bilinen Marmaris sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da oldukça kalabalık olmaktadır. Marmaris yılbaşı programları her sene başka bir ünlüyü misafir etmektedir. Orada yer alan otellerde yapılan organizasyonlarda her türden ve her yaştan insana hitap edecek eğlence programları bulunmaktadır. Yabancı turistlerin fazla olması nedeni ile genel olarak onlara yönelik eğlence programları hazırlansa da eğlence işi bilinmektedir. Sadece oteller de değil, Marmaris’in ünlü barlar sokağında da değişik organizasyonlar bulunmaktadır. Canlı müzikten gelen sanatçılara kadar bütün her şey kişilerin kaliteli zaman geçirmesi için ayarlanmıştır. Sadece Marmaris’ten değil, yapılan turlar ile Türkiye’nin dört bir köşesinden insan gelmektedir. Marmaris yılbaşı turları, rehberler eşliğinde yapılmakta ve bir yandan kültürel bir aktivite olurken bir yandan da eğlence amaçlı olmaktadır. Ayarlanan oteller sayesinde şehir dışından gelen kişilerin kalacak yer sorunu da çözülmektedir. Marmaris yat limanından kalkan, her bütçeye uygun tekneler ile de deniz üzerinde yılbaşına girmekte mümkündür. Son birkaç yıldır olan bu organizasyon herkes tarafından fazlası ile rağbet görmektedir.

Sizler için hazırlanan aktiviteler sadece bu yönde değil, şehir içerisinde de yılbaşı yaklaşırken pek çok heyecan yaşanmaktadır. Ünlü gece hayatı ile Meşhur olan Marmaris’te yeni yıla girmek, pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız