KONYA YILBAŞI PROGRAMLARI

Konya’da yılbaşı programları geçtiğimiz senelere göre daha da hareketlenmiştir. Açılan gece kulüpleri ve diğer eğlence mekânları, eğlence anlayışına ivme kazandırmıştır. Konya’da yılbaşı programları genelde standart olarak otellerde yapılmaktadır. Otel işletmelerinin hazırlamış olduğu zengin ve eşsiz menüsüyle misafirlerine iyi bir hizmet sunmaktadır. Otellerin dışında Konya halkının alışkanlıklarını değiştiren dünyaca ünlü Antalya ilinin Kemer ilçesinde da bulunan İnferno Club, şehre adeta yeni bir soluk kazandırmıştır. Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de muhteşem bir organizasyon ile geride bırakılan yıla veda edip yeni umutlarla yeni bir yıla merhaba demeyi amaçlamaktadır.

Konya yılbaşı programları kapsamı altında ünlü ve zincir tesisler tarafından düzenlenen etkinlik programları büyük bir hız ve çaba ile hazırlamaktadırlar. Konya şehir otellerinin verdiği hizmet, yemek ve organizasyon programları kaliteli olup misafirlerin beklentisini karşılamak adına başarılı çalışmalarına altına imzasını atmaya devam etmektedir. Yeni bir yıla Konya gibi seçkin bir şehirde girmek isteyen kişiler için bir diğer alternatif ise, Konya yılbaşı turları olmaktadır. Bu turlar ile birlikte şehrin simgeleri haline gelen türbeler, tarihi yerler ve diğer özel yerler gezilirken aynı zamanda kişilere bir de başarılı rehberler eşlik etmektedir. Böylelikle kişiler yılbaşı tatili için ayrılan zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilirken farklı bir şehir görebilme imkânına da sahip olabilmektedirler.

Konya Belediyesi de yeni yıla girerken bireylerin coşkusuna eşlik etmektedir. Şehrin merkezinde yapılan ışık ve lazer gösterileriyle tüm şehir eski bir yıla veda edip yeni bir yılı en güzel şekilde karşılamaktadır. Kişiler için oldukça farklı bir deneyim olan Konya yılbaşı programları, kişilerin evlerine çok daha keyifli dönmelerini sağlarken memnuniyetlerini de en yüksek seviyede tutmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız