KOCAELİ YILBAŞI PROGRAMLARI 2020 KARTEPE YILBAŞI OTELLERİ

Kocaeli Yılbaşı Programları 2020 Kartepe Yılbaşı Otelleri

Kocaeli Yılbaşı 2020

Kocaeli yılbaşı 2020 programları şimdiden belirlenmeye başladı. Yılın en heyecanı ve en çok beklenen zamanlarından biri olan yılbaşı etkinlikleri, sevdiklerinizle güzel bir gece geçirmek için sürprizlerle dolu. Birbirinden ünlü sanatçıların, konseptli otellerin ve eğlence mekanlarının yer aldığı Kocaeli’nde anılarınızda yer edecek güzel dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Kocaeli Yılbaşı Eğlence Mekanları

Birbirinden şık restoran ve eğlence mekanlarından kendinizi alamayacağınız Kocaeli yılbaşı programları 2020, geçen yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden ünlü sanatçıları ağırlamaya başlıyor. Güzel manzaralı mekanlar, canlı müzikler ve lezzetli yemeklerle sevdiklerinizle unutamayacağınız bir yılbaşı etkinliği geçirebilirsiniz.

Yılbaşında beklenen ünlü sanatçılar Kocaeli’nin en gözde mekanlarına davet edilmeye başladı. Siz de sitemiz aracılığıyla irtibat numaralarına ulaşım, yılbaşına az bir süre kalmışken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Kocaeli Yılbaşı Gezilecek Yerler

Şık ve güzel mekanların yanı sıra tarihi yerleriyle de gezebileceğiniz ve bir iki gün keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Kocaeli’nde Seka park ve İzmit körfezi gibi doğayla iç içe mekanları da gezebilirsiniz. Kocaeli yılbaşı programları arasında bulunan gezilecek yerler haritanızı yanınıza almayı unutmayın! Özellikle güzel cafe ve çay bahçelerinin olduğu Seka park, yılbaşı gecesinden önce görmek isteyeceğiniz yerler arasında olabilir.

İzmit Saat kulesinin ihtişamlı yapısına karşı, manzarası bol restoran seçenekleri için de bizimle iletişime geçebilir ya da İzmit körfezinin manzarasında sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

 

Kocaeli Yılbaşı 2020 Aile Mekanları

Kocaeli yılbaşı mekanları arasında ailenizle güzel bir yılbaşı geçirmeniz için kaliteli ve önceden rezervasyon yapılması gereken aile mekanları için sitemizdeki iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla doğanın içinde ya da körfezin dibinde güzel bir yılbaşı geçirmeniz çok kolay. Önceden yapmanız gereken rezervasyon numaralarını arayarak, kısa zamanda yerinizi ayırtabilir ve ailenizle yılbaşı etkinliklerine katılabilirsiniz.

 

Kocaeli 2020 Yılbaşı Otelleri

5 yıldızlı otel keyfini yaşayabileceğiniz Kocaeli yılbaşı otelleri, farklı konseptler ve şık odalarıyla size büyülü bir gece geçirebilir. Peri masallarını andıran balo etkinlikleri, dansöz ve gelenekse yapılarıyla çeşitli programları olan oteller hayallerinizdeki yılbaşını geçirmenizi sağlayabilir.

Sıcak havuz, jakuzi ve Spa keyfinin yanı sıra güzel manzaraları ve yemek seçenekleriyle birbirinden şık mekanlara dahil olabileceğiniz Kocaeli otelleriyle, siz de kendinizi masal diyarlarında hissedebilirsiniz. Yılbaşını Kocaeli’nin tarihi mekanlarını, birbirinden ünlü sanatçıların konserleriniz ve tarihi yerlerini gezmek isteyenler için programlarımız arasında yer vermeye özen gösterdik. Sitemiz üzerinden irtibat numaralarına ulaşabileceğiniz birbirinden şık otellere rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Kocaeli Yılbaşı Konserleri 2020

Her sene olduğu gibi önümüzdeki senenin de ilk dakikalarında sahnede yerini alacak birbirinden ünlü sanatçılar, müzisyenler ve dansçılarla siz de anılarınızdan silemeyeceğiniz muhteşem bir yılbaşı akşamı geçirebilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle konserlere katılabilir, geleneksel Kocaeli yemeklerinden tadabilir ve tarihi yerleri ezerek güzel bir hafta geçirebilirsiniz.

KOCAELİ YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm Kocaeli Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız