KEMER YILBAŞI

Antalya ilimizin en gözde ilçesi olan Kemer’de, yeni yıl büyük coşku ve heyecan ile karşılanmaktadır. Yeni yılı farklı konseptler ile karşılamak isteyen bireyler Kemer ilçesine düzenlenen turlara ya da organizasyonlara katılarak yılbaşını tatile dönüştürebilmektedirler. Lüks otellerde konaklayarak gerek tesisin eğlenceli gecelerinden yararlanabilmekte gerek tesisin diğer farklı hizmetlerinden yararlanarak şehirlerine verimli bir tatil geçirerek dönebilirler. Bunun dışında daha hareketli bir yeni yıla giriş yapmak istenir ise bölgedeki Kemer marinasında düzenlenen organizasyonlara katılabilmektedirler. Bu organizasyonlarda DJ performansları eşliğinde sınırsız eğlence sunulmaktadır.

 

Bir diğer alternatif olarak kemerin en gözde mekânları tercih edilebilmektedir. Herkes tarafından bilinen ve büyük bir üne de sahip olan İnferno club 3000 kişilik kapasitesi ile toplam 19 barı ile yeni yıla girişi muhteşem bir şekilde organize edip ağırladığı tüm misafirlere unutulmaz bir gece geçirmelerini garantilemektedir. Bu bölgede bulunan otellerde, her sene farklı sanatçılar sahne almakta ve gecenin daha keyifli geçmesini sağlamaktadır. İnsanların yeni yıla mutlu ve coşkulu bir şekilde girmeleri için Kemer yılbaşı otelleri tarafından sunulan imkânlardan yararlanılarak otelde bulunan eğlence merkezlerindeki DJ performansları, ışık ve lazer şovları, dans gösterileri yapılarak yeni yılın ilk dakikalarına büyük bir keyif ve coşku ile girebilmek mümkündür. Bu coşku, gökyüzündeki havai fişek gösterisi ile çok daha renkli bir hal almakta ve bu şekilde devam etmektedir.

 

Kemer hemen hemen sezonu hiç kapatmayan turistik bir bölgedir. Yılın her dönemi misafirlerini ağırlayan Kemer, tesislerindeki hizmetlere de aralıksız olarak devam etmektedir.

Antalya’nın gözde ilçesi olan Kemer yılbaşı turları tarafından sunulan imkânlarından faydalanacak olan kişiler ister arkadaş grupları ile isterlerse de aileleri ile son derece keyifli vakitler geçirebilmektedirler.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız