KAYSERİ YILBAŞI PROGRAMLARI

Türkiye’nin kış aylarında turizm sektörünün en gelişmiş olduğu Kayseri ili her geçen sene yerli turist sayısını arttırmaktadır. Yoğun hayat temposuna kısa bir ara verip yeni yıl tatillerini ve yeni yıla merhaba denilen yılbaşı gecesini en iyi şekilde geçirmek isteyenlerin uğrak şehri haline gelen Kayseri, yılbaşı gibi özel bir gecede ağırlayacağı misafirlere muhteşem vakitler geçirebilme imkân vermektedir.

Kış turizminin geliştiği Kayseri’nin en çok tercih edilen Erciyes ilçesinde misafirlerini en konforlu şekilde ağırlamak için lüks ve şık oteller yer almaktadır. Erciyes Dağı\'nın zirvesine hâkim manzarasıyla konukları için yılbaşına özel programlar hazırlanmaktadır. Çeşitli sanatçıların sahne alacağı programlar, DJ performansı ile konuklarına dans ve eğlencenin doruklarına ulaştırmaktadır. Otelin konuklarına sunacağı menüde hem Türk hem de dünya mutfaklarından lezzetler yer alırken aynı zamanda içkiler de kişilerin damak tatlarına hitap edecek kalitede seçilmektedir. Kayseri yılbaşı programları kapsamında kişilere sunulan bu hizmetler, ziyaretçiler tarafından son derece beğenilmekte ve aynı zamanda güzel vakitlerin geçirilmesine de olanak tanımaktadır. Bu hizmetleri almak isteyen misafirlerin bütçelerine uygun fiyatların sunulması da, Kayseri’nin tercih edilmesinde bir diğer önemli husus olmaktadır. Talas ilçesindeki Seyir Kafe, yeni yıla kentin ışıklarını kuş bakışı izleyerek girmek isteyenlere farklı seçenek sunmaktadır. Sanat müziği dinletisi ve DJ performansı eşliğinde yemek ve alkolsüz içki dâhil Kayseri manzaralı yılbaşı programı için konuklar son derece uygun fiyatlar ödeyerek bu hizmetten yararlanabilmektedir.

Yılbaşı turlarına genel anlamda dâhil olan Kayseri yılbaşı turları ile birlikte misafirlere aynı zamanda karlar içinde yapılan mangal partileri gibi hizmetleri de sunmaktadır. Özellikle kayak sonrası acıkmalara bire bir gelen sucuk ekmek partileri bölgeyi ziyaret eden misafirlerin vazgeçilmezleri arasındadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız