İZMİR YILBAŞI PROGRAMLARINA ÖRNEKLER

İzmir yılbaşı geceleri için ideal illerden bir tanesidir. Eğlencenin doruk seviyede yaşandığı bu ilde geçireceğiniz yılbaşı gecelerini uzun yıllar unutamayacaksınız. Tercih edebileceğiniz, yılabşı gecesine özel programlar hazırlayan mekanlara; Hilton Hotel, Hotel Baylan, Ramada Place İzmir, Balçova Termal Hotel, Met Boutique Hotel, Alican Hotel, Alaroof Butik Hotel, Fırat Mert Hotel, Aksan Hotel, Anemon Çiğli Hotel örnek olarak verilebilir.
İzmir yılbaşı gecelerinde, bir çok mekanında ünlü sanatçıları ağırlamaktadır. Bu sayede gece daha da eğlenceli bir hale gelmektedir. Yılbaşı programlarını hazırlamaya başlayamn ve yakında açıklayacak olan mekanlara; Gümüldür Mavi Deniz Hotel, LOVEYOU Hotel Ayayorgi ve Kilim Hotel örnek olarak verilebilir. Bu mekanlarda her zaman olduğu gibi, bu yılbaşı gecesinde de sınırsız eğlenceler sizi bekliyor olacaktır.
İzmir yılbaşı eğlencelerinde fiyatlarda avantajlı paketler hazırlanmaktadır. Böylelikle fazla sayıda kişinin eğlencelerden yararlanması ve gecenin ücretinin kolay ödenmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda yılbaşı gecesinin ücreti taksitlendirilebilmektedir. Gruplara yönelik avantajlar da size sunulan hizmetlere örnek olabilir.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız