İZMİR YILBAŞI PROGRAMLARI

İzmir yılbaşı eğlencelerini gözden geçirdiniz mi? Türkiye’nin en önemli pop şarkıcılarının sahne alacağı mekanlar, Dünya çapında isim yapmış olan DJ’lerin katılım gerçekleştirmesi ve arabesk & fantezi alanında isim yapmış duayenlerin katılımı ile beraber İzmir’de yılbaşı çok ama çok farklı olacak!

Oteller, meyhane ve restoranlar, gece kulüpleri ve barlar bu yıl yine insanlarla dolup taşacak! Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yanı sıra sınırsız içki ve dansın da tadına varacaksınız! Her yıl olduğu gibi bu yıl da katılım konusunda oldukça önemli adımlar atan İzmir ili, geçtiğimiz dönemleri fazlası ile imrendirecek sanatçı konukları ile sürprizler yapmaya hazırlanmakta! Siz de seçeneklerinizi bu vadede belirledikten sonra çok daha keyifli ve çok daha eğlenceli bir yılbaşı gecesine merhaba diyebilirsiniz. İzmir yılbaşı alanında birçok alternatif mekan ile hizmet sunmaktadır!

Siz de bu mekanlar arasından seçimlerinizi gerçekleştirerek dilediğiniz gibi organizasyonlara dahil olabilir ve İzmir yılbaşı gecesinde yeni bir yıla mutlu girebilirsiniz. Tüm mekanlara göz gezdirdikten sonra sizlere en uygun seçeneği yapın ve ön rezervasyonu tamamlayın. 
 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız