İZMİR'DE YILBAŞI

Yılbaşında İzmir, çok eğlenceli ve dolu olmaktadır. Bu gece için hazırlanan tüm mekanlarda, eğlence seviyesi oldukça yüksek olmaktadır. Unutulmaz bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyenler, İzmir’i tercih edebilirler. Bu geceye özel program hazırlayacak olan mekanlara; Hilton İzmir, Hotel Baylan, Ramada Place İzmir, Balçova Termal Hotel, Met Boutique Hotel, Alaroof Butik Hotel, Fırat Mert Hotel, Aksan Hotel, Anemon Çiğli Hotel örnek verilebilir. Bu mekanlar ve diğer yerler bu gece için birbirinden güzel eğlenceler tertiplemektedir.
Her yerde olduğu gibi İzmir’de de yılbaşı gecesinde birçok ünlü sanatçı ağırlanacaktır. Lüks otel ve mekanlarda bu gibi ekstra hizmetler bulabilirsiniz. Yılbaşında İzmir oldukça görkemli anlara sahne olmaktadır. Yılbaşı gecesinin ücretini taksitlendirmeniz çoğu mekanda mümkün olan bir durumdur. Bundaki amaç ise, günün ücretini kolay ödeyebilmenize imkan sunulmaya çalışılmasıdır.
Yılbaşında İzmir, tercih edilebilecek illerden en gözde olanlarındandır. Çünkü bu görkemli şehirde bu gece, ayrı bir önemsenmekte ve programlar oldukça özenilerek hazırlanmaktadır. Eşsiz bir yılbaşı gecesi için İzmir mekanlarını tercih edebilirsiniz.
 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız