İSTANBUL YILBAŞI

Aşkların, güzel anıların, sevginin ve manzaranın kentidir İstanbul. Bu yedi tepeli şehirde, eşsiz bir boğaz manzarası olduğu dillere destandır. Sadece boğaz mı? Elbette hayır. Kız Kulesi ayrı güzeldir, Galata Kulesi ayrı… Gülhane’si ayrı güzeldir İstanbul’un, Ortaköy’ü ayrı. Her adımda tarih, her adımda aşk, her adımda bir güzellik karşılar insanı.

İstanbul yılbaşı heyecanının da ayrı güzel olduğu ender şehirlerden biridir. Her mekanda ayrı programlar, her mekanda ayrı güzellikler yaşanan İstanbul’daki otel, restaurant, gece klubü, barlarda yılbaşı heyecanını ve coşkusunu yaşamak istemez misiniz?

 

 

Size ve ailenize özel promosyonlar, sürprizler, her yaş grubuna uygun aktiviteler ile İstanbul yılbaşını otellerde geçirebilir ve keyifli bir geceye imza atabilirsiniz.

Sitemizde yer alan otel ve diğer tüm mekanlar erken rezervasyon yaptırarak, hem indirimlerden hem de sizi bekleyen sürprizlerden faydalanabilirsiniz. Yıl boyunca biriken kötü anılara, tatsız hatıralara, olumsuz durumlara ve vedalara bir sünger çekip, yepyeni bir başlangıç yapmak için neden bekleyesiniz? İnternet sitemizi ziyaret edin, rezervasyonunuzu yaptırın, mekana gelin ve yılın ilk sabahına konfor ve huzur içinde uyanmanın eşsizliğini deneyimleyin. İstanbul’un seçkin mekanlarından, düşük bütçeli mekanlara kadar pek çok alternatifi sitemizde bir arada bulabilirsiniz, açık büfe, sınırsız içki ve animasyonlardan, konserlerden yararlanın, hem de bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla.

İstanbul yılbaşında bambaşka bir güzelliğe bürünür. Her yan ışıl ışıl olur, insanların mutluluğu tüm kalabalığa rağmen gözlerinden okunur. Yepyeni bir başlangıç yapmak isteyen herkes için bir bahane olan yılbaşında, ertesi sabaha tertemiz ve huzurla uyanmanın keyfini otellerden birinde çıkarın. Açık büfe kahvaltı, kahve keyfi ve daha pek çok fırsat otellerde sizleri bekliyor olacak. Yılbaşını geçireceğiniz mekan konusunda hala kararsız iseniz, internet sitemizi ziyaret ederek firma ve yerler hakkında fikir edinebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınızı sormak için telefon aracılığıyla da firmalara ulaşabilirsiniz. Aileniz ve sizin için konforlu olduğu kadar güvenli, güvenli olduğu kadar da eğlenceli bir yılbaşı gecesi otellerdedir. Gece klüpleri ve meyhaneler ise gençlerle eğlencelidir. Ailece bir yılbaşı geçirecekseniz güler yüzlü personeller, rahat odalar, isteğe bağlı oda servisi ve yılbaşı gecesi aktivitelerinin tamamını sizin için hazırlayan bir otel ile iletişim kurabilirsiniz.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız