İSTANBUL YILBAŞI 2022

İstanbul'da Yılbaşı 2022

İstanbul için eğlence ve dans hiçbir zaman durmamaktadır. Müzik, eğlence ve Marmara mutfağının lezzetlerini keşfetmek isteyenler için İstanbul yılbaşı 2022 yılı için tercih edebileceğiniz güzel tatil planlarından biri olabilir. İstanbul yılbaşı programı için şimdiden hazırlık yapıyorsanız, Moda, Kadıköy, Cihangir ve Taksim’e yakın otellerde ikamet etmek geceyi güzel geçirmek ve ulaşım sorunu yaşamamak için idealdir.

 

İstanbul’da Yılbaşı Kutlamaları

İstanbul yılbaşı programları genellikle gece 00.00’da başlamaktadır. Bu da hem kalabalık hem de yoğun bir trafiğin gün boyu devam etmesine neden olur. İstanbul yılbaşı mekanları 2022 yılında tıklım tıklım dolu olacağı için ikamet adreslerinizi yakın mekanlara göre tercih etmeniz, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar arasında yer alır.

Mekan ve konaklama yeriniz yakın olmalıdır. Trafik saatlerine göre mekana gitmeniz geç gitmemeniz için iyi olacaktır. Otel rezervasyonunuzu yaparken etkinlik planlarına bakmalısınız. İstanbul’da ulaşım için taksiye güvenmemeli aracın yoksa mutlaka araba kiralamayı tercih etmelisiniz.

İstanbul yılbaşı programları 2022 için yapacağınız listede yer alması gereken önemli maddelerden biri de, mekan fiyatlarıdır. Mekanlar hakkında fiyat bilgisi önceden alınmalı ve değerlendirme yapılmalıdır. Kaliteli ve keyifli bir yılbaşı tatili geçirmek için özenle seçilmiş mekanları tercih etmelisiniz. İstanbul yılbaşı mekanlar 2022 servis seçenekleri ve gece programlarını da dikkate alırsanız, tatiliniz daha güzel geçecektir.

 

İstanbul’da Mutlaka Gidilmesi Gereken Yılbaşı Mekanları

İstanbul yılbaşı mekanları için öncelikle bilmelisiniz ki en iyi mekanlar Kadıköy, Cihangir ve Moda taraflarında yer almaktadır. Taksim eğlenceleriyle de keyifli zaman geçirirken Beşiktaş’da da güzel yılbaşı etkinliklerine katılabilirsiniz. İstanbul yılbaşı 2022 programınızı hazırlarken mutlaka gidilmesi gereken mekanların Kadıköy ve Cihangir taraflarında olduğundan emin olabilirsiniz.

 

İstanbul’da Konaklamalı Yılbaşı Otel Programları

İstanbul yılbaşı otelleri için rezervasyon yaptırırken tercih edeceğiniz en mantıklı yerler Avrupa yakasında, havaalanına ve mekanlara yakın olan, ulaşımın kolay olduğu yerlerdir. Beşiktaş, Kadıköy ve Taksim’e yakın olan otelleri tercih edebilirsiniz. Buralarda aynı zamanda İstanbul yılbaşı restaurantları için de yer ayırtarak, Marmara lezzetleriyle tanışma şansı elde eder, güzel zaman geçirebilirsiniz.

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2024 YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız