İSTANBUL YILBAŞI 2021 PROGRAMLARI İLE YENİ YILA MERHABA

İstanbul Yılbaşı 2021

Kültür, sanat ve eğlencenin başkenti olan İstanbul yılbaşı 2021 için hayalini kurduğunuz tatili size sunacaktır. Hem otelleri, hem de gezilecek yerleriyle birçok kişinin mutlu ayrıldığı İstanbul yılda binlerce turisti ağırlarken, müzeleri, eğlence yerleri aynı zamanda özel konserleriyle de unutulmaz şehir gezilerinizden biri olabilir.

 İstanbul’da Gezilecek Yerler

Hikayeleri, masalları ve efsaneleriyle birçok kentin izlerini taşımakta olan İstanbul zevkle gezeceğiniz yerlerden biridir. Gezilecek yerleri saymakla bitmeyen şehirlerden biri olarak, Mısır çarşısından, Topkapı sarayına ve Ayosofya ile Süleymaniye’ye kadar uzanmakta olan binlerce tarihi eserin evidir. 400 yıl boyunca Osmanlı’nın hükümdarlığının yer aldığı İstanbul, Asya ve Avrupa’nın kesiştiği bir yer olarak mavi denizi ile İstanbul yılbaşı otelleri için de mükemmel rezervasyon yerlerinin oluşmasını sağlamıştır.

Aynı zamanda yılbaşı programları 2021 yılına özel seçeneklerde sunulan İstanbul, daima özlediğiniz kültürel, sanatsal ve eğlence odaklı programlar sunmaya devam edecektir. Özel konserler ve ünlülere ev sahipliği yapmanın yanı sıra unutulmaz bir gezi programı için de listenizi yapmanız gereken yerler arasındadır.

 

İstanbul’da Eğlenilecek Mekanlar

Meyhaneler, cluplar ve partilerle unutulmaz bir eğlence için İstanbul sanatçılı yılbaşı programları 2021 için hayalini kurduğunuz bir tatil planlayabilirsiniz. Lezzetli yemekler, geleneksel içkiler ve özel programlarla dünyanın ve Türkiye’nin en ünlü sanatçılarını ağırlamaktadır. Yılbaşında hayalini kurduğunuz ünlülerin konserler verdiği, özel davetlerin  olduğu otel, cafe ve barlarda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul yılbaşı meyhaneleri 2021 yılında özel seçenekler sunmakta, size yeni bir yılın heyecanını yaşatmaktadır. Daima güzel ve masalımsı atmosferiyle etkili aynı zamanda unutamayacağınız bir tatilin kapılarını da açmaktadır. İstanbul’da eğlenceli yılbaşı için İstiklal caddesi, Taksim ve Kadıköy mekanlarına bakabilir, Boğaziçinde rakı balık yapmanın keyfini sürebilirsiniz.

 

İstanbul’da 2021 Yılbaşı Konserleri

İstanbul yılbaşı konserleri 2021 en sevdiğiniz ünlüler ve sanatçılarla dolacaktır. Özel mekanlarda ve açık hava konserlerinde buluşacağınız ünlüler, unutmayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Yılbaşının en güzel saatlerin geçirebileceğiniz İstanbul, öncellikle her yıl onlarca sanatçıya kapılarını açarken, Arena, Açık hava tiyatrosu ve Rumeli’nde özel konserlere yer vermiştir.

Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da dünyanın en sevilen sanatçılarını sizlerle buluşturacak, unutamayacağınız bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. İstanbul özel sanatçılı etkinlikler için önceden randevu alabilir, rezervasyonlarını yapabilirsiniz.

 

İstanbul Tarihi Mekanlar

Tarihin başkenti olan İstanbul’da yılbaşından önce ya da sonra güzel bir kültürel gezi de yapabilirsiniz. Müzeleri, çeşmeleri ve saraylarıyla meşhur olan İstanbul, özellikle Kız kulesi ya da surlarıyla da oldukça önemli bir tarihi kenttir.

Geze geze doyamayacağınız İstanbul’da hayallerinizi gerçekleştirirken, anılarınıza kazıyacağınız özel bir gezi listesi de yapabilirsiniz. Botanik bahçe, kapalı çarşı ya da Dolmabahçe sarayında da tarihin gizemli mimarisinin kapılarını aralayabilir, M.Ö dayanan tarihi yerleri gözlemleyerek kültürel bir gezi yapabilirsiniz.

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2024 YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız