İSTANBUL'UN TARİHİ SEMTİ BEYOĞLU'NDA 2020 YILBAŞI PROGRAMLARI

İstanbul'un Tarihi Semti Beyoğlu'nda 2020 Yılbaşı Programları

Beyoğlu Yılbaşı Programları 2020

İstanbul ve gece hayatı kelimesi ile yan yana durmayı başaran ilçelerden birisi olan Beyoğlu, çok eski zamanlardan beri eğlencenin kalbinin attığı bir bölgedir. Özellikle Taksim ve çevresi kendisine has özelliklere sahip işletmeler ile bilinir.

Bu işletmeler arasında aradığını bulmamak mümkün değildir. Aile mekânlarından gençlere hitap eden özel barlar, meyhaneler, otellerin restoranları gibi çok farklı tarzlara sahip işletmeler bir araya toplanmış gibidirler. Çeşitlilik bu kadar çok olunca hali ile de özel günlerde Beyoğlu bölgesi insanların akınına uğramaktadır. Beyoğlu yılbaşı programları 2020 senesine kendisine özel eğlence anlayışı ile girmek isteyenlere onlarca farklı program sunuyor.

 

Eğlence Tarzına Göre Seçenekler

Dileyenler 2020 yılına fonda hafif bir müziğin çaldığı ve ünlü şeflerin elinden çıkan lezzetlerle donatılmış sofralarda girebilirler. Bir başka seçenek ise eğlencenin ve yüksek volümlü müziğin kesintisiz olarak devam ettiği kulüpler.

Genel olarak Taksim’de bulunan bu kulüpler de yılbaşı eğlenceleri sabahın ilk saatlerine kadar devam eder. Bir başka eğlence biçimi ise Beyoğlu’nun en köklü geleneği olan meyhaneler. Otel menülerinde ise genel olarak Türk ve dünya mutfağının seçkin tatlarını bulabilirsiniz. Hem meyhane hem de oteller bu geceye fasıl ile eşlik eden programlar düzenlerler. Ayrıca Beyoğlu mekânları canlı müzik performanslarına da sahnede yer verirler. Yeni yıla özel olarak hazırlanmış menülerle Beyoğlu yılbaşı programları 2020 başlangıcında da eğlence dozu yüksek anlar vaat ediyor.

 

Yılbaşı İçin Farklı Mekân Çeşitleri

Beyoğlu bölgesinde alkollü mekânlar kadar alkolsüz mekânlar da bulunur. Ailesi ile birlikte yeni yıla evlerinin dışında girmek isteyenler, alkol kullanmayanlar ise bu işletmelerin onlara sundukları hizmetlerden yararlanabilirler. Alkolsüz mekânlarda da sistem fiks mönü menü şeklinde olabilir. Menü içeriklerine göre ise fiyatlar değişecektir.

Beyoğlu yılbaşı programları 2020 içinde alkolsüz mekân seçeneklerini değerlendirmek isteyenleri de bol eğlenceli bir gecenin beklediği rahatlıkla söylenebilir. Yılbaşı gecesi için tercihini Beyoğlu eğlence mekânlarından yana kullananlar eğlence garantili bir geceye kendilerini hazırlayabilirler. Beyoğlu yılın her anında olduğu gibi yılbaşı gecesinde de eğlenmek isteyenlerin uğrak noktası olmaya devam edecek.

 

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2024 YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız