İSTANBUL AVRUPA YAKASI 2020 YILBAŞI PROGRAMLARI

İstanbul Avrupa Yakası 2020 Yılbaşı Programları

İstanbul Avrupa Yakası Yılbaşı Programları 2020

Yılbaşının en şatafatlı kutlandığı illerin başında kuşkusuz İstanbul geliyor. Mega kent milyonlarca yaşayanı ile birlikte görkemli kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Yeni yılın ilk saatlerinde evde olmak istemeyenler, doyasıya eğlenerek yıla güzel bir başlangıç yapmak isteyenler eğlence mekanlarının onlara sunduğu alternatiflerden faydalanabilirler. Dileyenler bu yakada bulunan içkili mekanlarda dileyenler ise alkolsüz mekanlarda eğlencelerini sürdürebilir.

İstanbul Avrupa Yakası yılbaşı programları 2020 yılına gönüllerince girmek isteyenler için birbirinden güzel seçenekler sunuyor, üstelik eğlence bu yakanın dört bir yanına yayılmış durumda. Sarıyer, Beyoğlu, Bakırköy, Şişli ve onlarca ilçede eğlenmenin ve dostlarla birlikte güzel vakit geçirmenin keyfi çıkartılabilir.

 

Onlarca Mekân Ve Eğlence Seçeneği

Kentin en işlek bölgelerin yer aldığı Avrupa Yakası, eğlence mekanlarının zenginliği ile de bilinir. Beş yıldızlı oteller, restoranlar, barlar, kulüpler ve daha bunlar gibi pek çok mekân bulunur. Özellikle Avrupa Yakası’nın sahil şeridi boyunca ilerleyen hat üzerinde yoğunlaşan eğlence mekanları arasında alkolsüz hizmet veren işletmelerin de sayısı oldukça fazladır.

Yılbaşı için hemen hemen hepsinde özel bir program ya da yemek menüsüne rastlanabilir. Menüler çoğunlukla yılbaşında fiks olarak sunulur. Ayrıca kalabalık guruplar halinde gidenler için ekstra seçenekler de sunulabilir. İstanbul Avrupa Yakası yılbaşı programları 2020 senesinin başlangıcında hem aile olarak gidilebilecek hem de arkadaş grupları ile eğlenilebilecek yılbaşı programları sunmaktadır.

 

Yılbaşı Programı Seçerken Dikkat Edilecekler

Yılbaşı programı seçerken sunulan fırsatlar dikkatle incelenmelidir. Müzik konusunda da her işletmenin çizgisi bir diğerine göre farklı olabilir. Canlı müzik yapan işletmelerde yılbaşında ünlü isimler ile de karşılaşmak mümkündür.

Canlı müzik bitiminde ise DJ performansları devreye girer. Bazı mekanlar ise tercihlerini sadece DJ performansından yana kullanırlar. Gecenin geç saatlerine kadar süren programlar ile mekanlar misafirlerine gönüllerince eğlendikleri bir yılbaşı gecesi sunmaya çalışırlar. Gece boyunca bu eğlenceyi sürdürmek isteyenlere ise tek bir seçenek kalır. İstanbul Avrupa Yakası yılbaşı programları 2020 yılı seçenekleri içinde kendilerine sunulan bu çok özel eğlencelerden faydalanmak isteyenler 31 Aralık gününün çok öncesinde rezervasyon yaptırabilirler.

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2024 YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız