İSTANBUL ANADOLU YAKASI 2020 YILBAŞI PROGRAMLARI

İstanbul Anadolu Yakası 2020 Yılbaşı Programları

Dünyanın en güzel kentlerinden birisi olan İstanbul, ortasından geçen deniz ile iki yakaya ayrılır. Her iki yakanın da birbirinden güzel yönleri vardır. Anadolu Yakası da tıpkı Avrupa gibi son yıllarda gözde eğlence mekânlarının açıldığı bir bölge haline geldi.

Böyle olunca da yılbaşı gecesi için tercih edilebilecek mekân sayısında hayli artış oldu. 2019 yılının son gününü, 2020 yılının ilk anlarını dışarıda ailesi veya arkadaşları ile kutlamak isteyenler ve Anadolu Yakası civarında bir eğlence yeri arayanlar bu sene de seçim yapmak da oldukça zorlanacaklar. Yılbaşı için program arayışı yılın son günü gelmeden çok önce yapılmaya başlanır. İstanbul Anadolu Yakası yılbaşı programları 2020 yılında da her yıl olduğu gibi rengârenk olacak.

 

Her Zevke Göre Bir Mekân

Anadolu Yakası’nda bulunan işletme çeşitliliği her zevke ya da tarza göre bir mekân bulmayı da kolaylaştırıyor. İstanbul Anadolu Yakası yılbaşı programları 2020 yılı için dileyenler boğaz kıyısında denize nazır bir işletme seçebilirler. Dileyenler ise yine boğazı yukarıdan görebilecekleri, tepelere kurulu bir mekândan yana tercihlerini kullanabilirler.

Tepeler üzerine kurulan şehrin Anadolu Yakası’ndaki tepelerinde mükemmel ada manzarası izlenebilecek mekânlar mevcuttur. Yılbaşı için romantik bir seçim arayanlar bu mekânları değerlendirebilirler. Otel programları ise çok daha kapsamlı imkânlar sunmaktalar. İstanbul dışından gelecek olanlar gece konaklamalı programlardan yararlanabilirler. Eğlence ve konaklamanın bir arada olması gecenin de daha rahat geçmesini sağlayacaktır.

 

Önceden Rezervasyon Yaptırmayı İhmal Etmeyin

Anadolu Yakası’nda eğlence mekânlarını yoğun olarak yer aldığı bölgelerin başında Kadıköy çevresi gelir. Sahil boyunca ise hem alkollü hem de alkolsüz işletmeler mevcuttur. Çocuklu aileler ve alkol tercih etmeyenler için menüsünde alkol bulundurmayan mekânlar daha ideal bir seçim olacaktır.

İstanbul Anadolu Yakası yılbaşı programları 2020 başlangıcında yüksek dozda eğlenceyi garanti ederken son hafta içinde ise neredeyse bütün mekânların rezervasyonlarının dolduğu rahatlıkla söylenebilir Özellikle İstanbul sınırlarında yılbaşı akşamının gelmesinden itibaren rezervasyon yaptırmadan bir mekânda yer bulmak beredeyse mümkün olmamaktadır, bu nedenle öncesinde kişi sayısı kadar yer ayırtmak önemlidir.

YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

2024 YILBAŞI MEKANLARI 2024

Tüm 2024 Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız