İSTANBUL'A HOŞGELDİN YENİ YIL

         Bütün yıl çalıştınız, yoruldunuz. Yılın son gecesini keyifli bir şekilde sevdikleriniz ile birlikte geçirmek sizlerin de hakkı. Yılın son gecesini sevdiklerinizle geçirmek için İstanbul yılbaşı programları tüm seçenekleri ile birlikte siz konuklarını bekliyor. Yeni yılın ilk gününe muhteşem bir geceyle başlamak için İstanbul yılbaşı programları mutlaka incelenmelidir. 
        Siz de İstanbul’un büyüleyici o eşsiz manzarasında ve boğazın en seçkin mekânlarında, İstanbul’un birbirinden güzel yerlerinde yılbaşını unutulmaz bir şekilde yaşayabilirsiniz. İstanbul yılbaşı programları sürpriz konukları ve lezzetli menüleri ile konuklarını ağırlamak için sabırsızlıkla siz konuklarını beklemektedir. Siz değerli müşterilerin yeni yıla daha mutlu bir şekilde girebilmesi için erken rezervasyon imkânlarının da bulunduğu İstanbul yılbaşı programları içkili ve içkisiz menüleri bir arada bulundurup hem aile hem arkadaş ortamlarınıza da hitap etmektedir. Menülerin birbirinden lezzetli ikramları, gece boyunca süren eğlenceleri ile birlikte kesintisiz yılbaşı programları ile yeni yıla çok mutlu girmenizi sağlayacaktır. 
        Gecenin ilk saatlerinde başlayan eğlenceler, dj gösterileri, sürpriz sanatçı performansları ve harika görsel şölenler ile birlikte İstanbul yılbaşı programları konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bu programlar gecenin geç saatlerine kadar devam etmektedir. Menülerin çeşitli ve farklı mutfaklardan lezzetleri bir arada bulundurması İstanbul’u tercih etmeniz için sadece bir neden. Ünlü sanatçıların sahne aldığı bu programların erken rezervasyon fırsatlarını kesinlikle kaçırmayın. 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız