ESKİŞEHİR YILBAŞI

Özellikle öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir, son yıllarda yılbaşlarında da adından oldukça söz ettirmektedir. Küçük bir şehir olsa da, pek çok şehirle yakınlığı ile de kişilere yılbaşında alternatif seçenekler sunmaktadır. Her yıl bir öncekinden daha çok öğrenci akımı olsa da, fazlası ile gelişmiş olan bu şehir her yaştan kişi tarafından tercih edilmektedir.

Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi’nin tam ortasında olup küçük bir şehir olmaktadır. Ancak küçük olmasına rağmen her geçen yıl bir öncekinden daha çok gelişme gösterip, kişilere rahat bir ortam sunmaktadır. İki tane üniversite bulunması da insanları cezbetmektedir. Gece hayatı bakımından da pek çok büyükşehir ile yarışma noktasında olmaktadır. Diğer tatil bölgelerinde olduğu gibi kendine özgü bir barlar sokağı bulunmakta ve her tarzdan insan için mekan yer almaktadır. Eskişehir yılbaşı programları arasında genel olarak ya kulüpler tercih edilmekte ya da barlar sokağında yer alan mekanlarda her türlü eğlence ortamı sağlanmaktadır. Gece kulüpleri açısından fazla mekan yer alsa da, herkes tarafından bilinen 222 Eskişehir’in en ünlü gece kulübü olmaktadır. Pek çok ünlünün konser vermek için gelmesinin yanı sıra özellikle yılbaşı akşamları oldukça kaliteli zaman geçirilmektedir. Barlar sokağında yer alan mekanlar ise kendilerine özgü sanatçıları ve ortamları ile kişilere keyifli zamanlar geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Etrafında bulunan küçük illerden Eskişehir yılbaşı turları düzenlenmektedir. Genel olarak 1 ay önceden belirlenen organizasyonlar ile kişiler istedikleri yerlerde doya doya eğlenmektedir.

Son zamanlarda büyük şehirler yerine küçük şehirler yılbaşı akşamları daha çok tercih edilmektedir. Gece başlayan eğlenceler sabahın ilk saatlerine kadar devam etmekte ve güzel eğlenceler olmaktadır. Yılbaşı akşamları her türlü eğlenceye ev sahipliği yapan Eskişehir, bu senede sağlam organizasyonlar ile müşterilerini beklemektedir.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız