ERDEK YILBAŞI PROGRAMLARI

Yeni bir yıla girmemize sayılı gün kala Balıkesir’in Erdek ilçesinde yılbaşı hazırlıkları tüm hızı ile sürmektedir. Yeni yıla evinde girmeyi düşünmeyenler yılbaşı otelleri ve eğlence yerlerini tercih etmektedir. Bu tercihlerini Erdek`te gerçekleştirmeyi düşünenler için zengin menüsü ve sürpriz eğlenceleri ile yılbaşı balosu düzenleyecek olan bölgenin önde gelen tesisleri yılbaşını tatil fırsatına dönüştürmektedir.

Yılbaşı gecesi fasıl ile pop müziği bir arada sunmayı başaran tesisler, müşterileri canlı müzik ile de coşturmayı amaçlamaktadır. Yeni yıl balosunda sanatçı eşliğinde ilk yerli içecek ve aperatifleri sunacak olan oteller; sınırsız yerli içecek, zengin yemek menüsü ve müşterilerine özel sürprizleri bir paket halinde cüzi rakamlarla sunmaktadır. Yılbaşını otelde konaklayarak geçirmeyi düşünenlere ise yeni yıl kahvaltısı dâhil konaklama imkânları sunulmaktadır. Erdek yılbaşı programları kapsamında, en gözde ve en lüks oteli olarak bilinen tesisler ünlü isimlerin konseri eşliğinde binlerce seçkin misafiri ağırlayacak kadar kapasiteye sahiptir. Zengin yiyecek menüsü, dans gösterileri ve müzik eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmeleri istenen misafirlere özel hizmetler, sürpriz hediyeler, çekiliş oyunları da sunulmaktadır. Evlerine mutlu ve de keyifli bir şekilde göndermek isteyen bu son derece başarılı olan Erdek yılbaşı otelleri, misafirlerin ihtişama ve eğlenceye doymuş bir vaziyette unutulmaz bir yılbaşı geçirmelerini eksiksiz bir şekilde planlamaktadır.

Balıkesir’de biraz daha geniş kapsamlı seçenekler olmasına rağmen kişilerin tercihleri kendilerine sunulan eşsiz kalitedeki hizmetlerden dolayı Erdek olmaya devam etmektedir. Çünkü Erdek’teki o sıcak ve eşsiz ortamı bırakıp daha uzak bir yola gitmek yerine bahsedilen hizmetlerle kapılarını açmış mekânlarda değerlendirmek kişiler için çok daha avantajlı bir tercih haline gelmekte ve kişiler tarafından da son yıllarda oldukça beğenilmeye de devam etmektedir.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız