EN GÜZEL YILBAŞI AKŞAMI

yılını dünyanın en güzel manzarası olan Boğaz'da ve üstelik de teknede karşılamaya ne dersiniz? Sizin için hazırladığımız muhteşem program ile gece boyunca eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Teknede yılbaşı kutlamanın keyfine varırken aynı zamanda şefimizin sizlere özel hazırladığı eşsiz lezzetler ile de mükemmel bir ziyafet çekeceksiniz.
    Gece boyunca sizlere eğlenceyi garanti ediyoruz. Canlı müzikle en popüler ve en çok sevilen şarkıları dinleyerek geceye tam gaz bir giriş yaptıktan sonra eğlenceye hiç ara vermeden devam ediyoruz ve oryantal performansı ile dansın ve müziğin zirvesine çıkıyoruz. Teknede yılbaşı kutlamanın tüm ayrıcalıkları ile size kesintisiz eğlenceyi garanti ediyoruz.
     Ayrıca gece boyunca ordövr tabaklarımız, ana yemeklerimiz, snacklarimiz, yerli ve yabancı içkilerimiz ve elbette birbirinden lezzetli tatlılarımız ile de damak zevkinize de hitap ediyoruz. Bu yıl kendinizi ödüllendirin ve eşsiz boğaz manzarası eşliğinde yaşayacağınız bu unutulmaz gece için teknede yılbaşı partimize katılın. Tecrübeli kadromuz ve her türlü olanağa sahip donanımlı teknemiz ile size unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacağımızdan eminiz.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız