DORUKLARDA EĞLENCE

Yılbaşına yaklaştığımız şu günlerde birçok kişi eğlenmek için plan yapmaya başladılar bile. İstanbul yılbaşı programları genellikle o kadar fazla ki karar vermekte biraz zorlanabilirsiniz. İnsanlar eğlenmek adına yılbaşını otel, restaurant, konser, bar gibi eğlenceli yerlere gitmeyi tercih ediyorlar.
Bu sene İstanbul yılbaşı programları bu sene çok renkli geçeceğe benziyor. Gelelim bu seneki programlara. Yılbaşını oteller de kutlamak isteyenlere birçok alternatif otelleri mevcut. Bunlar, Sheraton maslak canlı müzik Princess otelde grup Gündoğanken konseri, Hilton otelde dj ece seçkin eşliğinde çılgınlar gibi dans ederek eğlenebilirsiniz. Liman lokantasında Sedat tokmak fasıl, Wow İstanbul da Ajda pekkan konseri, Grant tarabada balo salonunda gerçekleşecek Candan Erçetin konseri ile güzel bir yılbaşı geçirebileceksiniz.
İstanbul yılbaşı programları alternatif olarak çok ki sizde ufak bir araştırma yaparak yılbaşına istediğiniz gibi girebilirisin. İsterseniz daha sade bir şekilde küçük bir mekânda arkadaşlarınızla sohbet yemek eşliğinde eğlenerek günün tadını da çıkarabilirsiniz. O gün bütün her şeyi bir kenara bırakın ve kendinizi ortamın eğlencesine bırakın hepsi bu.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız