DAVRAZ YILBAŞI

Isparta ilinde yer alan ve Türkiye’nin önemli dağlarından biri olan Davraz, son zamanların gözde kayak merkezlerinden biri olmaktadır. Isparta il merkezine 26 kilometre uzaklıkta olup, ayrı bir yer havası vermektedir. Küçük ve büyük olmak üzere iki adet zirvesi bulunmaktadır. Davraz’a en yakın yer olan köy 8 kilometre uzaklıkta olup, genel olarak köy içerisinde değil de, dağların arasına yapılan büyük bir kayak merkezinde yılbaşı kutlamaları ile son zamanlarda oldukça tercih edilen yerler arasındadır. Bulunduğu konum nedeni ile Antalya’ya da yakın olması kış aylarında kayak sporlarından yararlanmak isteyenler için oldukça ayrı bir önem taşımaktadır.
    Isparta’dan ve Antalya’dan Davraz yılbaşı turları düzenlenmektedir. Kayak merkezinin geniş olması ve kapasitesinin fazla olması nedeni ile pek çok kişiye cazip gelmektedir. Kayak sporunun yanı sıra diğer doğa sporları da rahat bir şekilde yapılmaktadır. Yaz-kış sıcak olan ve kar yağmayan Antalyalılar için son yılların tercih noktası olan Davraz’da özel organizasyonlar yapılmaktadır. Davraz yılbaşı programları arasında gelen ünlü sanatçılar, yapılan etkinlikler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Isparta merkez ve pek çok Davraz’a rehberler eşliğinde pek çok sefer kalkmaktadır. Ayrıca yılbaşı yaklaşırken ayarlanan turlar ile de daha uygun fiyatlar ile konaklamak mümkün olmaktadır. Kayak pistlerinin Eğirdir Gölü’nü görmesi de kayak yaparken kişilerin başka bir doğa güzelliğinin görmelerine yardımcı olmaktadır. Yılbaşının vazgeçilmez parçası olan kar yağması da Davraz da fazlası ile olmaktadır. 23.500 metrelik geniş alanı ile de gelen kişilerin rahat rahat kaymalarına olanak sağlamaktadır.
    Davraz’da yılbaşı geçirmek isteyenler için kayak merkezi şimdiden rezervasyonlara başlamaktadır. Ulaşım, hem kayak merkezinden hem de Isparta’dan rahatça yapılmaktadır. Hem sakin hem de eğlenceli bir yılbaşı için etkili bir merkez olmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız