ÇEŞME YILBAŞI PROGRAMLARI

Türkiye’nin en gözde tatil beldesi olan Çeşme’deki oteller yeni bir yıla özel yılbaşı programlarıyla girmektedir. Hazırlıklarına yılbaşı zamanından çok önce tarihlerde başlayan oteller, eksiksiz bir donanım ile müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunabilmek adına çalışmalarına ara vermeden büyük bir hız ile devam etmektedir.
Çeşme yılbaşı programları, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre farklı olanaklar ile müşterilerin seçimine sunulur. Bu programlar kapsamında müşterilere başarılı orkestra eşliğinde canlı müzik, limitsiz içki dâhil, 0-6 yaş arası çocuklar için ayrı bir salonda yılbaşı kutlaması planlanmaktadır. Çeşme yılbaşı otelleri kapsamında müşterilere sunulan hizmetlerde buhar banyosu, Türk hamamı, sauna, kar çeşmesi, termal havuzlar da bulunmaktadır. Bu program dâhilinde yeni bir yıla girmek isteyen misafirler oteller tarafından sunulan bu hizmetlerden faydalanarak, kendilerini çok daha özel ve rahat hissedebilme imkânına sahip olabilmektedirler. Şehrin güzelliklerine şahit olmak isteyen çok sayıda kişi için Çeşme, kış ayları da idealdir. Yılbaşı arifesi ve her sene yılbaşı gecesinde sokak partileri büyük ilgi çekmektedir. Her sene yüksek bir katılım ile yapılan yılbaşı partileri Çeşme halkının ve çevre şehirlerdeki genç bireylerin büyük ilgisini çekmektedir. Sabaha kadar sokak sanatçıları, müzik toplulukları, lazer ve ışık gösterileri ve ışıl ışıl olan sokak taklarıyla rengârenk bir yılbaşına Çeşme de girmek mümkündür. 
Çeşme Marina’da artık gelenekselleşen yılbaşı partileri bu sene de çok eğlenceli olarak düzenlenmektedir. Geçtiğimiz seneler de marinanın tek bir noktasında yapılan eğlenceler, son zamanlarda marinanın iki noktasında da gerçekleşmektedir. Rüzgâr ve yağmura karşı her iki eğlence noktasının da üzeri kapatılarak yılbaşı Çeşme Marina ‘da geçirenlere sıcak ve keyifli bir ortam sağlamaktadır. Kişiler bu birbirinden farklı eğlence alternatifleri ile yeni yıla oldukça keyifli bir şekilde girebilmektedir. 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız