BOLU YILBAŞI OTELLERİ

Her ile yakınlığı ve kendi bünyesinde özel olarak bulunan festivalleri ile son zamanların yerli turistlerin yanı sıra yabancı turistlerinde severek gittikleri ve gördükleri yerler arasında Bolu da olmaktadır. Özellikle yöresel tatları ve aşçıları ile bilinen Bolu, kış aylarında turizm olarak fazlası ile canlanmaktadır. Yoğun iş temposuna biraz ara vermek ve kişilerin gönüllerince eğlenmek için yılbaşı geceleri Bolu ve içerisinde yer alan otellerde yeni yıl coşkusunu yaşamaktadırlar.
    Soğuk olmasına rağmen, insanların şehirden uzaklaşarak gönüllerinde eğlenecekleri yerler arasında olan Bolu yılbaşı programlarında müşterilerine değişik konseptler hazırlayarak son derece keyifli anlar yaşatmaktadır. Merkezden ziyade bolu içerisinde yer alan Abant Gölü etrafında ki oteller tercih edilirken, pek çok çiftin balayı noktası da olmaktadır. Ünlü sanatçıları bünyesinde barındırmanın yanı sıra, verilen davetler, yılbaşı geceleri kendine özgü yemekleri ile de hem eğlenceli bir gece yaşatırken hem de hiç tadılmamış yiyeceklerin tadılmasına vesile olmaktadır. Göl kenarında ki oteller şimdiden yoğunluk göstermeye başlamıştır. Göl kenarında sakin bir yılbaşı geçirmek istemeyenler için Bolu yılbaşı turları arasında Kartalkaya Kayak Merkezi’nde de yeni yıl coşkusu bir hayli fazla olmaktadır. Doğa ile iç içe bir şekilde, kayak yaparken ya da teleferik hizmeti ile dağlar arası eşsiz bir manzara izleyerek güzel bir kış tatili sizleri beklemektedir. Temiz bir hava almak aynı zamanda yeni yıla girmek için ideal bir bölge olmaktadır. Kısa ancak unutulmaz bir tatil için en uygun adreslerden biri olan Bolu, yaz aylarında da serin ve yeşillik içerisinde olmaktadır.
    Yeni yılın simgesi olan kar içerisinde, daha sakin bir ortamda yeni yıla girmek pek çok kişinin tercihi olacağından Bolu otelleri daha iyi bir seçenek olmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız