BOLU YILBAŞI

Yemekleri ve festivalleri ile bilinen Bolu son zamanların en çok gidilen yerleri arasına girmektedir. Hem doğal güzelliği hem de kayak merkezlerinin bulunması ile de hem kış aylarında hem de yaz aylarında tatil yapmak ve sakin zaman geçirmek isteyenler için vazgeçilmez haline gelmiştir. Özellikle Abant Gölü hem yaz hem de kış aylarında pek çok kişiyi çevresinde barındırmıştır. Diğer illere yakınlığı ile de hafta sonları şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzaklaşmak isteyenler vazgeçilmez durağı olmuştur.
    Kış aylarının vazgeçilmez günlerinden biri olan yılbaşı, Bolu’da oldukça keyifli geçmektedir. Abant Gölü etrafında yer alan oteller yılbaşında dolup taşmaktadır. Gölün donması ve kar yağması ile enfes bir manzara ile birlikte otellerde sıcak şöminelerin önünde ya da otellerin içerisinde yer alan gece kulüplerinde sınırsızca eğlenmek mümkün olmaktadır. Bolu yılbaşı programları arasında pek çok seçenek bu şekilde sunulmaktadır. Bazı otellerde ünlü sanatçıların da çıkması tam bir tatil havası vermektedir. Bu da kişiler için cazip hale gelmektedir. Genel olarak, yeni yıla daha sakin girmek isteyenler Bolu’yu tercih etmektedir. Şimdiden pek çok otelde rezervasyonlar yapılmış, yoğunluk başlamıştır. Bunun nedeni ise Abant Gölü’nün doğal havasından kaynaklanmaktadır. Sadece Abant Gölü değil, Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden biri olan Kartalkaya’da da yılbaşı geceleri fazlası ile keyifli olmaktadır. Bolu yılbaşı turları arasında genel olarak Kartalkaya’ya turlar düzenlenmektedir. Ulaşım genel olarak otel tarafından yapılsa da, bölgeye pek çok araç çıkmaktadır. Gelen müşteriler için bütün kolaylıklar ve ayrıcalıklar sağlanmaktadır. Konaklamadan ulaşıma kadar her şey ayarlanmaktadır.    
    Kalabalıktan uzak daha sakin ve daha doğal bir ortamda yeni yıla girmek için tercih edilen yerler arasında Bolu iyi bir seçenek olmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız