BOĞAZDA YILBAŞI PARTİSİ

   Denize aşık, denizden uzak kalmak istemeyen ve yılını da denizde karşılamak isteyen sizler için boğazda yılbaşı çok güzel bir seçenek. 
   2015 yılının tüm stresini, kırgınlığı ve bütün mutsuz anıları arkada bırakıp yılına hoş geldin demek için İstanbul’da boğaza bakan neredeyse tüm mekanlarda boğazda yılbaşı konseptli etkinlikler ve programlar mevcut. Sevdiklerinizle güzel bir akşam yemeği yiyip, saatlerce sohbet etmek, huzur verici insanlarla güzel bir mekanda yılını karşılamak istiyorsanız bu tarz restaurantlar sizin için güzel bir tercih. Eğer ben arkadaşlarımla eğlenmek ve dans etmek istiyorum diyorsanız yine boğaz karşısında size uygun çok güzel mekanlar bulunmaktadır. Bunlara ek olarak boğazda tekne turları da sizin için güzel bir seçenek olabilir.
   yılını en güzel şekilde karşılamak, 2015 yılındaki tüm hayal kırıklıklarını geride bırakarak yeni yıla, yılına odaklanmak için yıla güzel bir başlangıç yapmak istiyorsanız boğazda yılbaşı için birçok seçenek mevcut. Kendinize en uygun mekanı seçip, programlarına bakmayı unutmayın. İyi yıllar!

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız