BEYOĞLU YILBAŞI

İstanbul’da Avrupa Yakası’nda bulunan bir semt olup, eğlence mekânları konusunda da son derece adından söz ettirmektedir. Özellikle İstanbul’un kalabalık ortamlarından biri olmasına rağmen içerisinde yer alan mekânlar her yaş grubuna ve her bütçeye uygun olmaktadır. 
    Kalabalık ve yoğun olan bu şehirde yılbaşı geceleri ayrı bir hava ile kutlanmaktadır. Yılbaşından 1 hafta önce sokaklar süslenmekte, eğlence mekânları bütün organizasyonlarını ayarlamaktadır. Ünlü sanatçılardan sokaktan geçen herhangi bir insan Beyoğlu yılbaşı programlarına katılmaktadır. Ünlü sanatçılar o gecelerde ya açık hava konserleri vermekte ya da dünyaca otellerin Beyoğlu şubelerinden birinde çıkarak kişilerin gecelerini güzel geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra, Beyoğlu’nun en ünlü mekânlarından biri de Çiçek Pasajı olmaktadır. Küçük dar bir sokak olmasına rağmen, yan yana ya da karşılıklı pek çok mekân Çiçek Pasajı içerisinde yer almaktadır. Fasıldan canlı müziğe her türlü müzik bulunmaktadır. Sadece eğlence yerleri ile değil, Beyoğlu’nda yılbaşı sokakta bile inanılmaz şekilde keyifli olmaktadır. Geniş bir alan olduğu için her bütçeye uygun yere girmek mümkün olmaktadır. Sadece programlar değil, Beyoğlu yılbaşı turları pek çok il ya da ilçeden gelen insanlar ile tamamlanmaktadır. Otellerin yanı sıra, kişiler kendi başlarına da yeni yıla büyük coşku ile girmektedir. Her sene yeni yıldan sonra gazete ya da televizyon programlarında bütün kutlamalar konuşulmaktadır. Havai fişek gösterilerden konserlere kadar bütün aktiviteler yer almaktadır. Çiçek Pasajı’nın yanı sıra, meşhur İstiklal Caddesi de Beyoğlu’nda yer almaktadır. Bu da yılbaşının İstanbul’da en iyi Beyoğlu’nda geçtiğinin göstergesidir.
    Beyoğlu gibi her bütçeye uygun mekan barındıran bir yerde yeni yıla, kişilerin bol seçenek bulmasına ve keyifli vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız