ANKARA YILBAŞI EĞLENCESİ

     Henüz kar Ankara’nın dört bir yanını sarmamış olsa da zihinlerde kar ile bütünleşmiş yeni yıl için hazırlıklar haftalar öncesinden başlamış bulunmakta. Sakin hayatıyla bilinen başkent ışıl ışıl devasa çam ağaçları, hareketli sokakları, yılbaşına damga vuracak konserler ve etkinliklerle Büyükşehirlilere unutulmaz bir yılbaşı vaat ediyor.
     Göz alıcı yılbaşı ağaçlarından bahsetmişken onları takip ederek yola koyulabilirsiniz. Çünkü son yıllarda Ankara yılbaşı eğlencesi denince akla ilk gelen yerler hediye dolu ağaçlarıyla dikkat çeken AVM’ler. Onlarca ünlüyü Ankaralılarla buluşturan AVM’ler yılbaşına özel kampanyaları, çekilişleri ve konserleri ile bu sene de yediden yetmişe tüm misafirlerine dolu dolu bir gece hazırlıyor.
     Alışverişten uzaklaşıp sokakların nabzını tutarak deli dolu bir gece istiyorsanız bu kez seçmeniz gereken mekânlar Bahçelievler, Kızılay ve Tunalı civarında olacaktır. Birçok eğlence mekânı yılbaşı etkinliklerini önceden planlayıp biletlerini çoktan satmaya başlasa da işini son geceye bırakanlardansanız endişelenmeyin. Yeni yıla girerken her yerde hayat var! Arkadaşlarınızı toplayın ve sadece cüzi miktarda giriş ücreti (çoğu yerde içecek de dâhil) ödeyerek yılbaşı gecesinde eğlenceden geri kalmayın.
     Yılbaşı sevdiklerinizle olunca güzeldir. Bu yüzden ister sokakta, otellerde, AVM’lerde ve eğlence mekânlarında düzenlenen hareketli etkinliklere katılın ister gecenin sonunda evinizde tombala oynayarak daha sakin bir yıl umut edin. Yalnız olsanız bile sorun değil, Ankara’daki yılbaşı eğlenceleri size yılın ilk saatlerinden itibaren dileğinizi gerçekleştirme şansı tanıyor.
 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız