ANKARA'DA YILBAŞI EĞLENCESİ

yılına dostlarınız ve ailenizle beraber muhteşem bir giriş yapmak istiyorsanız Ankara yılbaşı programları tam size göre. Ankara’nın eğlenceli gece hayatı herkesin malumudur. Yılbaşı coşkusunu da bu mekanlarda doyasıya yaşayabilirsiniz.
  06 Albüm Ankara en önemli eğlence mekanlarından biridir. Canlı müzikler, oryantal şovları, sınırsız içki ve yemek sizleri bu mekanda bekliyor. Ayrıca ünlü sanatçılar ve çeşitli yılbaşı etkinlikleri de Ankara yılbaşı programında sizleri bekliyor. Eğer bir konsere gitmek istiyorsanız Jolly Joker tam size göre. Yapmanız gereken tek şey internet üzerinden ya da bilet satış noktalarından hemen bir bilet edinmek. Ya da gençlerin ağırlıklı bulunduğu bir mekan istiyorsanız ve de ulaşım sıkıntısı yoksa Hayal Kahvesi tam size göre bir mekan. Ayrıca mekanın zengin ve doyurucu menüsü sizlerin hizmetinizde.
  Ankara yılbaşı eğlencelerinden bir diğeri de Ankara belediyesinin ve ilçe belediyelerinin düzenlediği etkinliklerdir. Yılbaşına tüm şehirle beraber girmek isterseniz bu programlar tam size göre. Çeşitli konserler, yılbaşı etkinlikleri ve hediye çekilişleri sizleri bekliyor.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız