ANKARA'DA YENİ YIL

Türkiye’nin değil, dünyanın de en gözde ve en görkemli şehirlerinden biri olan Ankara yılbaşı gösterileri için hazırlıklarına son gaz devam ediyor. Eşsiz Ankara havası ile birlikte Ankara’nın ve tarihi eserlerin manzarasının tadını çıkarmak isteyenler, Ankara yılbaşı mekanları ndan yerlerini şimdiden ayırtmaya başladılar. Yılbaşı Ankara’nın en güzel meyhane, otel, pub, club ve restoranlarında kutlanıyor. Siz de bu eşsiz şehirde mükemmel bir gece geçirmek istiyorsanız Türkiye’nin başkenti Ankara’nın yılbaşı programlarına dahil olun.
        Ankara yılbaşı mekanlar ına gelin göz atalım; Ankara El Paso, Beyaz Leblebi, Totem Club, Hayal Kahvesi, Brothers Cafe, Neff Cafe, Akdeniz Restoran, Azade, Mahmure Meyhane, Ses Club Yılbaşı gösterilerinden yerlerinizi ayırttırabilirsiniz. En etkileyici meyhane, pub, club, otel ve restaurantlarında yerinizi ayırtıp, erken rezervasyon ile birlikte çeşitli indirimlerden ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ankara’da aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte en eğlenceli şovlardan ve programlardan faydalanabilirsiniz.
       Ankara yılbaşı mekanları meyhane, pub, club, otel ve restoranlarda büyük bir coşkuyla kutlanacaktır. Yılbaşı eğlence anlayışınızı değiştirecek olan Ankara yılbaşı etkinlerinde yerinizi alabilmek için acele edin ve ünlü sanatçıların, DJ performanslarının sergilendiği yılbaşı otelleri Ankara’da meyhane, pub, club ve restoranları eşsiz Atakule manzarası eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Ankara’nın en güzel mekanlarında bulunan yılbaşı otelleri ve yılbaşı programları da hem sizleri hem de sevdiklerinizi bu geceyi yaşamak için bekliyor.

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız