AKÇAY YILBAŞI PROGRAMLARI

Balıkesir'in birbirinden güzel ilçelerinden biri olan Akçay, kişiler için bir huzur yeri olarak da adlandırılabilmektedir. Deni havasının ve insanların sıcaklığının harmanlandığı bu şirin ilçede kişiler oldukça keyifli vakitler geçirebilmektedirler. Yılbaşı tatillerinde de kişilerin sakin fakat bir o kadar güzel etkinlikler yaşamalarını sağlayan Akçay, her geçen sene çok daha fazla sayıda kişiyi ağırlamaya devam etmektedir. Özellikle de soğuk şehirlerde yaşayan kişiler için oldukça avantajlı bir tercih olan Akçay, kışın en soğuk günlerinde bile kişilerin içlerini ısıtmayı başarmaktadır.

Yılbaşı tatillerini en dolu ve keyifli bir şekilde geçirmek isteyen kişilerin son yıllardaki en uğrak duraklarından biri olan bu şirin ilçede, huzur ve eğlence oldukça başarılı bir şekilde harmanlanmıştır. Akçay yılbaşı programları kapsamında kişilere deniz kenarındaki mekânlar, oteller ve yine tekne turlarında düzenlenen programlar sunulmaktadır. Bu programlar ile birlikte kişilere oryantal şovlar, dans gösterileri, canlı müzik hizmetleri, DJ performansları ve birçok kültürden oluşan yemek menüleri de sunulmaktadır. Böylelikle kişiler diledikleri gibi eğlenebilme imkânına da sahip olabilmektedirler. Akçay yılbaşı turları da tıpkı yılbaşı programları kadar yoğun bir ilgi görmektedir. Kapsamlı bir Akçay turu ile birlikte kişiler bu rüya gibi ilçeyi de gezebilme imkânına sahip olabilmektedirler. Tarihi ve kültürel yerlerin görülmesi, yöresel yemeklerin yenmesi ve deniz üstünde yapılan geziler ile birlikte kişilere oldukça keyifli vakitler geçirebilme hizmeti de sunulmaktadır. Bu güzel zamanların sonrasında ise kişiler yılbaşı gecesine hazırlanarak, kendilerini Akçay yılbaşı programlarına bırakabilmektedirler. 

Her geçen sene daha da yoğun bir ilgi gören Akçay yılbaşı etkinlikleri, kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre daha da farklı bir şekil almaya devam etmektedir. Kişiler de kendilerine sunulan bu eşsiz kalitedeki hizmetlerden son derece memnun kalmaktadır. 

BALIKESİR YILBAŞI İLE İLGİLİ BİLGİLER

BALIKESİR YILBAŞI PROGRAMLARI 2023

Tüm Balıkesir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

BALIKESİR YILBAŞI MEKANLARI 2023

Tüm Balıkesir Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız