SWİSSOTEL BÜYÜK EFES HOTEL İZMİR YILBAŞI PROGRAMI 2020

Swissotel Büyük Efes Hotel İzmir Yılbaşı Programı 2020
TARİH
:
31 Aralık 2019 - 1 Ocak 2020
TEL
:
0 232 414 00 00
E-POSTA
:
izmir@swissotel.com
WEB
:
www.swissotel.com.tr
ADRES
:
Gazi Osman Paşa Blv. No:1, Alsancak/İzmir

İzmir'in kalbi Alsancak'ta 2020 yılına merhaba demek için yılbaşı coşkusu Swissotel Büyük Efes'te!

Swissotel Büyük Efes, 2020 yılbaşı gecesi başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek muhteşem bir yılbaşı programı 2020 ile doyasıya eğlenmek isteyen misafirleri Swissotel Büyük Efes İzmir’de; mutfağın yıldızı Sedat Buğday ve ekibinin yılbaşına özel hazırladığı leziz menülerin yanı sıra müzik ziyafeti ile karşılıyor.

İzmir Swissotel Büyük Efes balo salonlarında, müzik ziyafeti Fatih Erkoç ve Sunshine Band’in yılbaşı konser performansları ile özel bir yeni yıl programı 2020'ye kapılarını açıyor.

Müzik dünyasının tecrübeli ve sevilen sanatçılarından Türk müziğine unutulmaz eserler katan Fatih Erkoç, hayranlarını geniş repertuarı ile büyüleyecek.

Fatih Erkoç'un harika sahne performansının yanında 12 kişilik solist ve orkestra sanatçılarından oluşan Sunshine Band geceyi bir yılbaşı şölenine çevirecek.

Çocuklu misafirlerini de düşünen Swissotel Büyük Efes İzmir'de çocuklar için mini club, Noel Baba, palyaçolar ve çocuklara özel yılbaşı menüsü ile Grand Efes 2 balo salonunda dopdolu bir yeni yıl programı çocuklar için sunuluyor.

2022 İZMİR YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2022 İzmir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız