SWİSSOTEL BÜYÜK EFES İZMİR YILBAŞI 2018

Swissotel Büyük Efes İzmir Yılbaşı 2018
TARİH
:
31 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018
E-POSTA
:
izmir@swissotel.com
WEB
:
www.swissotel.com.tr
ADRES
:
Gazi Osman Paşa Blv. No:1, Alsancak/İzmir

Swissotel Büyük Efes, Yeniyılın ilk dakikalarını, unutulmaz kılmak isteyen misafileri için muhteşem bir 2018 yılbaşı programı hazırladı...

 

Swissôtel, 2018’e sıradışı ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli yılbaşı programları ile ağırlıyor. 

Swissôtel, 2018 yeni yılı doyasıya eğlenerek karşılamak isteyenleri, sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek olan yılbaşı programlarına davet ediyor. 

Baş Aşçı Wolfgang Goedl ve yetenekli ekibinin hazırladığı enfes menüler, geceyi renklendiren danslar ve müzikler misafirlerini Swissôtel’in Smyrna ve Grand Efes 1 balo salonlarında bekliyor.

 

Renkli kişiliği ve repertuarı ile Ayhan Sicimoğlu; Swissôtel Balo Salonları’nda, misafirlerini yılbaşında en keyifli şarkılarla, dünya müziğinin kalbine doğru yolculuğa çıkarıyor.

 

Funda Öncü ise 5 dilde güncel ve nostaljik pop şarkıları ve modern funk müziği ile eğlence dolu bu yeni yıl programına eşlik ediyor.

 

Ayrıca, Çocuklar için mini club, Noel Baba, palyaçolar ve miniklerin en sevdiği yiyeceklerin yer aldığı menu ile dopdolu bir yeni yıl programı çocuklar için Grand Efes 2 balo salonunda sunuluyor.

 

Rezervasyon için:  0232 414 52 12

 

 

 

2023 İZMİR YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2023 İzmir Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız