HYATT REGENCY ATAKÖY İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMI 2023

Hyatt Regency Ataköy İstanbul Yılbaşı Programı 2023
TARİH
:
31 Aralık 2022 - 1 Ocak 2023
WEB
:
istanbulatakoy.regency.hyatt.com
ADRES
:
Ataköy 2-5-6. Kısım, Rauf Orbay Cad. Sahil Yolu No:2/1 Bakırköy İSTANBUL

İstanbul yılbaşı 2023 kutlamalarında İstanbul’un muhteşem panoramik Marmara Denizi manzarasının yıldızı Hyatt Regency İstanbul Ataköy, 2023 yılına lezzet ve konforla merhaba demek isteyenleri bekliyor. Muhteşem manzaraya, yılbaşı gecesinin büyüsüne layık birbirinden lezzetli yemekler, canlı müzik, ünlü DJ’ler ve sürprizler eşlik ediyor..

Otelimizin ana restoranı Brizo Restaurant’da, şefimizin ve ekibinin birbirinden seçkin lezzetlerle hazırladığı yılbaşı menüsü Dj performansı ile şenleniyor.

Dünya Mutfağı, Türk Mutfağı ve Akdeniz Mutfağının harmanlandığı açık büfede en özel tatlar şeflerimizin eşsiz yorumu ile beğeninize sunuluyor...

17. katta yer alan Seafood Terrace Fish & Meze Restaurant’ın özel lezzetleri Marmara Denizi’nin panaromik manzarası eşliğinde sizleri bekliyor. Geceye Seda Saltan’ın canlı performansı ve Motto Akustik eşlik edecek. Yeni yıl gecesi 22:30 – 02:00 saatleri arasında 17. katta yer alan Vue Rooftop’ta seçkin DJ’ler ile benzersiz bir eğlence deneyimine hazır mısınız?

 

Hyatt Regency Ataköy İstanbul Yılbaşı Programı 2023:

Brizo Restaurant’da Yeni Yıla Merhaba

Şefimizin ve ekibinin birbirinden seçkin lezzetlerle hazırladığı yılbaşı menüsü Dj performansı ile şenleniyor. Dünya Mutfağı, Türk Mutfağı ve Akdeniz Mutfağının harmanlandığı açık büfede en özel tatlar şeflerimizin eşsiz yorumu ile 20:00 – 00:30 saatleri arasında beğeninize sunuluyor.

 

Seafood Terrace Fish & Meze Restaurant’ta Yeni Yıl

31 Aralık günü 20:30 – 23:00 saatleri arasında 17. katta yer alan Seafood Terrace Fish & Meze Restaurant’ın özel lezzetleri Marmara Denizi’nin panaromik manzarası eşliğinde sizleri bekliyor. Geceye Seda Saltan’ın canlı performansı ve Motto Akustik eşlik edecek.

 

Vue Rooftop’ta Yeni Yıl Partisi

Yeni yıl gecesi 22:30 – 02:00 saatleri arasında 17. katta yer alan Vue Rooftop’ta seçkin DJ’ler ile benzersiz bir eğlence deneyimine hazır mısınız?

 

Hindi Paket Servis (6 kişilik) Garnitür ve Soslar Dahil

Hazırlık zahmetine girmeden evde geleneksel bir yeni yıl yemeğinin tadını çıkarın!

Garnitür ve Soslar

Patates püresi, sotelenmiş tatlı bal kabağı, yeşil bezelye ve parmak havuç, dana pastırmalı brüksel lahanası, karamelize soğanlı taze fasulye, ‘’Giblet Gravy’’ sosu, yaban mersini sosu, mısır ekmeği ve Noel pudingi

 

Yeni Yıl Kahvaltısı

Yılın son gününde aileniz ve sevdiklerinizle unutulmaz bir konaklama ve mükemmel bir açık büfe kahvaltı...

Hyatt Regency Istanbul Ataköy’ün lobi katında yer alan Brizo Restorant’ta sizleri 1 Ocak 2023 günü saat 13:00’a kadar sürecek Yeni Yıl Kahvaltısı’na bekliyor olacağız. Sağlıklı ve hafif alternatiflerin yanı sıra, zengin ve gösterişli bir açık büfe kahvaltıyı kaçırmayın.

2024 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız