GRAND HYATT İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMI 2023

Grand Hyatt İstanbul Yılbaşı Programı 2023
TARİH
:
31 Aralık 2022 - 1 Ocak 2023
E-POSTA
:
istanbul.grand@hyatt.com
WEB
:
istanbul.grand.hyatt.com.tr
ADRES
:
Harbiye Mah. Taskisla Caddesi No:1 Şişli İSTANBUL

Grand Hyatt İstanbul Yılbaşı Programı 2023

Grand Hyatt İstanbul'da yeni yıl heyecanını dans, müzik, eğlence ve lezzetli yemeklerle unutulmaz bir şekilde yaşayın.

Mezzanine'de Geceye Hazırlanın

Grand Hyatt İstanbul, yeni yıl yemeği öncesi misafirlerini Mezzanine Lounge’da 18:30 - 20:00 saatleri arasında Piyanist Aslı Güral eşliğinde bir müzik dinletisi ile karşılıyor.

34 Restoran'da Yeni Yeni Yıl Ziyafeti

Yeni yıl coşkusunu tam anlamıyla yaşayacağınız 34’ün nefes kesen açık büfesi 20:00 - 00:00 saatleri arasında Türk ve Akdeniz mutfağının en sevilen lezzetlerini sunuyor. Taze makarnadan, balık ve et yemeklerine, mezelerden salatalara, Türk tatlılarından özel yılbaşı lezzetlerine uzanan geniş bir yelpaze sizleri bekliyor. Suami Ramirez ve orkestrasının eşlik ettiği bu özel gecede, ritmin ve eğlencenin tadını çıkarın.

Yeni Yıla Zengin bir Brunch ile Başlayın

Head Chef Yusuf Gülyiyen'ın hazırladığı eşsiz brunch menüsünde misafirlerimizi pek çok lezzet bekliyor. Jazz quartet performansı eşliğinde sunulacak olan yılbaşı brunch'ında peynir ve zeytin çeşitleri, zengin şarküteri ürünleri, mandıradan en doğal haliyle sofraya taşınan süt ürünleri, taze meyve suları, ev yapımı ekmek ve makarnalar, pideler, Türk ve Akdeniz mutfağından seçme tatlılar ve Asya mutfağının en sevilen lezzetleri yer alıyor.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için : 0531 651 00 70

2023 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2023 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız