TAPS BEBEK İSTANBUL YILBAŞI PARTİSİ 2020

Taps Bebek İstanbul Yılbaşı Partisi 2020
TARİH
:
31 Aralık 2019 - 1 Ocak 2020
E-POSTA
:
taps@tapsbebek.com
WEB
:
www.tapsbebek.com
ADRES
:
Cevdetpaşa Cad. No:119 Bebek İSTANBUL

TAPS BEBEK’TEN MUHTEŞEM YENİ YIL PARTİSİ

Özel üretim biraları ve seçkin dünya mutfağıyla Bebek’de hizmet veren TAPS Bebek, 2020 yılına muhteşem bir yeni yıl partisiyle girmeye hazırlanıyor. Özel olarak dizayn edilen yeni yıl dekoru ve DJ Kaya'nın müziklerinin eşlik edeceği yılbaşı partisinin menüsü ise o geceye özel hazırlandı.

 

Yeni Yıla Eşsiz Boğaz Manzarasıyla Merhaba

Tüm katlardan izlenebilen eşsiz boğaz manzarası ve özenle dekore edilen iç ve dış tasarımıyla bölgenin en özel mekanlarından biri olan TAPS Bebek, yılbaşı partisine özel olarak dizayn edilecek. 90’lardan günümüze popüler hitlerin çalacağı gecenin müziklerini ise “DJ Kaya” yapacak.

 

Geceye Özel Yılbaşı Menüsü

Sunduğu bira çeşitlerinde olduğu kadar yiyeceklerinde de iddialı bir mönüye sahip olan TAPS Bebek, yılbaşı partisine özel bir menü hazırladı. Şef Hüseyin Kocabey tarafından özenle hazırlanan yılbaşı menüsü, soğuk başlangıçlar, sıcak başlangıçlar, zeytinyağlı tabağı, ana yemek, tatlı ve limitsiz yerli-yabancı içkiden oluşuyor.

 

Yeni Yil Partisi 22:45 – 03:00 : 165 TL (Chippin ile ödeme fiyatı)

Yemek + Parti 19:30 - 03:00 : 265 TL (Chippin ile ödeme fiyatı)

Chippin ile ödeme dışında Parti 190 TL, Yemek + Parti : 290 TL ‘dir.

 

Gece Boyunca Limitsiz Yerli- Yabancı İçki Dahildir. Limitsiz Yerli- Yabanci İçki İçeriği : TAPS Biraları, yerli içkiler; yabancı içkiler (Finlandia Votka, Gordon’s veya Bombay Sapphire Cin, Bacardi Rom, Dewar’s veya J&B Whisky, Enerji İçeceği )

 

YENİ YIL PARTİ MENÜSÜ

SOĞUK BAŞLANGIÇLAR

Köy ekmeğinde truff marine domates bruschetta ve somon pinwheels Biberli rozbif nuar balzamik sos ve parmesan yaprakları ile Tost melba ekmeği üzerine kaz ciğeri pate, krem peynirli kabak mücver sarma, çörek otlu peynir topları

SICAK BAŞLANGIÇLAR

Kök sebzeli cannelloni, eritilmiş mozzarella peyniri beşamel sos ile

ZEYTİNYAĞLI TABAĞI

Özel soslu fava, Zeytinyağlı asma yaprağı sarması

ANA YEMEKLER

Fıstıklı ve bademli iç pilav eşliğinde Kestaneli Hindi Veya Izgara New York Steak Baharatlı patates ve taze haşlanmış mevsim sebzeleri ile

TATLI

Çikolata Soslu Karayip Tatlısı Islak kek arasına vanilyalı dondurma ve badem

2023 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2023 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız