İSTANBUL DOROCK XL KADIKÖY YILBAŞI PROGRAMI 2019

İstanbul Dorock XL Kadıköy Yılbaşı Programı 2019
TARİH
:
31 Aralık 2018 - 1 Ocak 2019
E-POSTA
:
info@dorockxl.com
WEB
:
www.dorockxl.com
ADRES
:
Caferağa mah, Neşet Ömer Sokak 3C, Migros Yanı Kadıköy / İstanbul

2019 Yılbaşı Gecesi tüm gizemiyle kapıda... İstanbul maskelerinin ardında!

Yılın son gecesini, yılın en eğlenceli gecesi ilan etmek isteyen herkes 31 Aralık Yeniyıl akşamı “Dorock XL Kadıköy” ve “Dorock XL Beşiktaş”ta eş zamanlı gerçekleşecek maskeli yılbaşında buluşuyor!

2018’in son saatlerini 2019’un ilk saatlerine bağlayacak geceye Çekirdek Kadro konserinin yanı sıra DJ performansları ve dans gösterileri damga vuracak.

2019’un eğlence dolu geçeceğinin garantisi olan maskeli yılbaşı partisi için gizemi ve eğlenmeyi seven herkesi 31 Aralık akşamı “Dorock XL Kadıköy” ve “Dorock XL Beşiktaş”a bekliyoruz!

Etkinliğin bilet fiyatı 50 TL, biletleri Biletix ve Dorock XL gişelerinden; maskenizi de mekân girişlerinden temin edebilirsiniz. İlk 1000 bilete Çeyrek Milli Piyango bileti hediye edilecek.

 

*Giriş ücreti 50 TL’dir.

*Biletler; Biletix ve Dorock XL Kadıköy / Dorock XL Beşiktaş gişelerinden temin edilebilir. Her gişede sadece bulunduğu yakanın biletleri satılacaktır.

*Çeyrek Milli Piyango bileti 1000 adet ile sınırlıdır. Gişelerde biletini gösteren ve alan kişilere verilecektir. *Maskesiz gelenler mekân girişlerinde maske temin edebilir. *Misafirlerimizin sorunsuz bir gece geçirmesi için, kapı girişlerinde kadın - erkek eşitliğine dikkat edilecektir. *Kapılar 20:30’da açılacaktır.

2024 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2024 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız