MORE & MORE KUŞDİLİ YILBAŞI 2018

More & More Kuşdili Yılbaşı 2018
TARİH
:
31 Aralık 2017 - 1 Ocak 2018
E-POSTA
:
info@kusdilimoreandmore.com
WEB
:
www.kusdilimoreandmore.com
ADRES
:
Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. No:97/1 (Yoğurtçu Parkı) Kadıköy İstanbul

Kuşdili More & More – Kadıköy, İstanbul Yılbaşı 2018

 

İstanbul Anadolu yakasının yeni eğlence mekanı Kuşdili More&More, Selçuk Aksoy, İlknur Taş ve Faslı Şahane Fasıl Ekibi ile misafirlere bomba gibi bir yılbaşı eğlencesi sunuyor.

More & More Kuşdili’nde yılbaşı programı 2018’de de yine dopdolu. Grup Vitamin’den tanıdığımız Selçuk Aksoy ve İlknur Taş sabahın ilk saatlerine kadar misafirlere unutulmaz bir ziyafet sunacak.

 

 

Kuşdili More & More 2018 Yılbaşı Programı

Grup Vitamin’in solislerinden Selçuk Aksoy 20.30’da sahne alacak. 22.00-22.15 arasında DJ performansının sergileneceği yılbaşı eğlencesinde Faslı Şahane fasıl ekibin ve tekrar DJ performansından sonra saat 23.00’te Türk Sanat Müziği solisti İlknur Taş, Faslı Şahane ekibi eşliğinde misafirlere neşeli anlar yaşatacak.

Saatler gece yarısını gösterdiğinde ise Ebru Su’nun Oryantal Şovu olacak. İlknur Taş ve DJ performansı ile eğlence sabahın ilk saatlerine dek sürecek.

 

More & More Kuşdili Yılbaşı Galası MenüPeynir Tabağı: Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Dil Peyniri, Taze KaşarSoğuk Serpme Meze: Kavun, haydari, yoğurtlu semizotu, yoğurtlu albiber, acılı ezme, şakşuka, köz patlıcan, bombay fasulye, tam tekmil fava, zeytinyağlı yaprak dolma, mercimek köfte, ot tabağı.Ara Sıcak: Paçanga, kuru patlıcan dolması, mücver.Ana Yemek: Kestaneli Pilav eşliğinde Hindi, pilav eşliğinde kuzu tandır ve mevsim salata.

2023 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

Tüm 2023 İstanbul Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız