TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN

XLARGE CLUB YILBAŞI 2016

TEL
:
0 212 243 35 33
GSM
:
0 530 491 0 888
WEB
:
www.xlargeclub.com.tr
E-POSTA
:
contact@xlargeclub.com.tr
ADRES
:
Atatürk oto Sanayi Sit. 52.Sok. no:12/1 Maslak Sarıyer / İstanbul

TARİH
:
31 Aralık 2015
OKUNMA
:
10154

XLarge Club 2016 Yılbaşı Programında Jackpot Crazy Party İle Çok Eğleneceksiniz. Eğlenceli Bir Parti İle 2016 Ya Merhaba Demek İsteyen Misafirlerimizi 31 Aralık 2015 Gecesi  XLarge Cluba Bekliyoruz...

XLarge Club, yılbaşı gecesi büyük bir yılbaşı partisi olarak Jackpot Crazy Vegas konseptiyle sizlerle olacak.

"Muhteşem sahne dekoru ve aksesuarlarıyla tam bir Vegas sahnesinin aynısı kuruyoruz, sahne süslemeleri de birebir… XLarge Show ekibinin dev dansçı kadrosunun hazırladığı birbirinden muhteşem şovlarıyla ve kostümleriyle yılbaşı gecesi büyüleneceksiniz. Herşey ince ince detaylarıyla düşünülüp muhteşem bir sahne, aksesuar, şovlar ve kostümler harika bir gösteri hazırladık.

XLarge kabininde Dj Mus-T canlı performansı ve kendi remixleriyle, müziğin hızlı ve yüksek ritmiyle eğlence sizi doruğa çıkaracak. XLarge Club, Türkiye in en büyük, süper ve en star Dragqueenlerinin hazırladığı birbirinden muhteşem şovlarıyla sahne büyülü bir havaya girerken harika danslarıyla etkisinin esiri olacaksınız. Türkiye in en muhteşem Dragqueen şovları tabi ki Xlarge Clubda!

XLarge Club İstanbulun yedinci yılbaşı partisi olacaktır bu. Fakat bu zamana kadarki en kalabalık dansçı kadrosu, en büyük sahne, en gösterişli dekor, en şık kostümler ve en büyük konsept partisi sizi bekliyor."

 

 

EN SON EKLENEN 2019 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

2019 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ

Tüm Yılbaşı Bölgeleri İçin Tıklayınız