TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN

QUBBE İSTANBUL YILBAŞI 2016

TEL
:
0 (212) 285 12 12
ADRES
:
Maslak Sheraton Kat: 26, Büyükdere Cad. No: 233, Üç Yol Mevkii, 34398 MASLAK / İstanbul

TARİH
:
31 Aralık 2015
OKUNMA
:
5379

Qubbe 2016 Yılbaşı Programında DJ Serdar Kırgız Sizlerle Olacak...

2016 Yeni Yılı Gözkyüzünde Kutla...

 
2016yı İstanbulun en yüksek mekanı Qubbe İstanbulda karşılayın!

Yeni yılı dünyanın en yüksek 10 popüler mekanı arasında gösterilen Qubbede karşılayanlar, sabahın ilk ışıklarına kadar dans edecek, yılın en popüler şarkıları eşliğinde gecenin tadını çıkaracak.

Beklentileri göklerde olanların tercihi Qubbe İstanbul!

Qubbe, benzersiz atmosferi, incelikli hizmet anlayışı ve 26. katta olması nedeniyle İstanbul manzarasına hakim konumu ile en çok tercih edilen adresleri arasında yer alıyor. Platin özel haberine göre; 122. katta yer alan Dubai Burj El Halife, 63. katta yer alan Bankok Sirocco gibi mekanların yer aldığı dünyanın en yüksek 10 adresi arasında gösterilen Qubbe’yi, Voyages Daffaires de dahil bir çok uluslararası yayın tavsiye ediyor.

Türkiye in son yıllarda yetiştirdiği en başarılı DJlerinden Serdar Kırgızın resident DJliğini üstleneceği,perküsyon ve trompet şovlarla eğlence dolu bir gecede Qubbe New Year Partyde yerinizde duramayacaksınız. Kendinizi gökyüzünde hissedeceğiniz bu yılbaşı partisi için yerinizi şimdiden ayırtın.

Fiyata dahil ikram bilgisi için: 0 (212) 285 12 12

DJ Serdar Kırgız Hakkında
Avrupada kullanılan en yeni melodileri kendi ülkesi için uyarlayan Beatport ve Juno sitelerinde de çalışmaları yer alan Serdar Kırgız, yaptığı Avrupai mixleri sayesinde birçok ülkede adından söz ettirmeyi başardı.

Serdar Kırgız; Demet Akalın, Soner Sarıkabadayı, Murat Dalkılıç, Hadise ve Müslüm Gürses gibi bir çok sanatçıya remix çalışmaları yaptı. Serdar Kırgız klipleri ülkenin önde gelen müzik kanallarında gösterildi. Türkiye in önemli sanatçılarından Mustafa Sandalın "Tesir Altında" adlı parçasıyla, Remix Yarışması da birinci olup bu kulvarının en iyilerinden olduğunu kanıtladı. Aynı sene içinde "İstanbul Clubbin" albümüne "Serdar Kirgiz - Love Again" parçasını yaptı. 

EN SON EKLENEN 2019 İSTANBUL YILBAŞI PROGRAMLARI

2019 POPÜLER YILBAŞI BÖLGELERİ

Tüm Yılbaşı Bölgeleri İçin Tıklayınız